NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

TICK ™ od Milwaukee® dla pełnej kontroli profesjonalnego sprzętu

2018-01-16 11:17:52

Pełna kontrola i praktyczne zarządzanie

Zaginiony sprzęt to częsty problem prac w trudnych warunkach. Możliwość szybkiej lokalizacji narzędzi może zaoszczędzić czas i pieniądze, które mają ogromny wpływ na przebieg dalszych działań. Z myślą o profesjonalistach i ich potrzebach powstał tracker TICK™ od Milwaukee®, który wraz z aplikacją ONE-KEY™ tworzy innowacyjną technologię śledzenia. Ten zintegrowany system monitorowania narzędzi pozwala na posiadanie pełnej kontroli sprzętu w miejscu pracy. To z myślą o profesjonalnych użytkownikach Milwaukee® wyposażyła swoje narzędzia w system ONE-KEY™, dzięki któremu przez Bluetooth można ustawić właściwości sprzętu oraz automatycznie prowadzić ewidencję czasu pracy i miejsca z dokładnością do 30 m. Wszystko odbywa się za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej, która z łatwością identyfikuje brakujące narzędzie i ustala jego ostatniego użytkownika.

Jak to działa?

Wystarczy zamocować tracker TICK™ do wybranego narzędzia za pomocą kleju, wkrętów, nitów bądź taśmy dwustronnej. Jego płaski i zaokrąglony kształt umożliwia dopasowanie mechanizmu do różnych powierzchni, a wygrawerowany laserowo numer seryjny ułatwia zidentyfikowanie i zarządzanie wieloma trackerami jednocześnie. Sprzęt z przymocowanym trackerem integruje się z aplikacją ONE-KEY™, a lokalizacja śledzonych narzędzi zostaje uaktualniona w momencie zbliżenia trackera TICK™ do urządzenia z aplikacją na mniej niż 30 metrów.

Trzy kroki do pełnej kontroli:

Zainstaluj aplikację ONE-KEY™

Przymocuj tracker TICK™ do wybranego urządzenia.

Zarządzaj narzędziami i ciesz się pełną kontrolą swojego sprzętu.

Zalety ONE-KEY™ i TICK™

Prace wykonywane przez profesjonalistów opierają się przede wszystkim na wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu. Jego zagubienie bądź kradzież stanowią poważne straty finansowe i czasowe. ONE-KEY™ wraz z trackerem TICK™ to inwestycja nie tylko w lepszy komfort pracy, ale również w rozwój technologiczny branży narzędziowej. Wyjątkowo odporny i łatwy w użyciu TICK™ daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i pełnej kontroli nad sprzętem. Ponadto dwie dodatkowe funkcje w aplikacji pozwalają na praktyczne zarządzanie wszystkim narzędziami, przypisując i zachowując szczegółowe informacje o każdym z nich.

Milwaukee® - narzędzia dla profesjonalistów

Nowy poziom kontroli i dostępu do informacji oferowany przez  Milwaukee® to świadectwo zaangażowania marki w troskę o najwyższą jakość i komfort profesjonalnych użytkowników.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: