NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zadbaj o swoje auto na zimę z Ryobi®

2017-11-23 11:33:19

Pielęgnacja samochodu na błysk
Aby w pełni zabezpieczyć auto przed zimą należy zacząć od odpowiedniej pielęgnacji. Skuteczna ochrona przed niskimi temperaturami i matowieniem lakieru to podstawa. Warto zatem pamiętać o dokładnym woskowaniu karoserii.
Akumulatorowa polerka 18 V R18B-0 to idealne urządzenie do nakładania politury i wosku, które pomogą w utrzymaniu lakieru w dobrym stanie. Mimośrodowy ruch narzędzia zapewnia idealnie gładkie wykończenie, a niezrównana moc silnika o prędkości oscylacyjnej 2.500 osc./min gwarantuje wysoką wydajność podczas prac wymagających więcej czasu. Przy porządkach wewnątrz auta i czyszczeniu trudno dostępnych zakamarków sprawdzi się doskonale odkurzacz ręczny 18V CHV182M, który poradzi sobie z każdym rodzajem suchych zanieczyszczeń i jest niezwykle poręczny dzięki technologii GripZone.
Zmień opony na zimowe
Trudne warunki atmosferyczne, a przy tym mokra i oblodzona nawierzchnia to udręka dla wielu kierowców. Warto pamiętać o zmianie ogumienia na zimowe, ponieważ specjalnie przystosowane opony zapewniają dużo lepszą przyczepność i kontrolę nad pojazdem. 3-biegowy klucz udarowy 18 V R18IW3-0 z komfortowym uchwytem oraz oświetleniem LED Tri-Beam eliminującym cienie to idealne narzędzie do wkręcania i odkręcania dużych śrub. Oferuje moment obrotowy 400Nm oraz 3 biegi, a dodatkowo przekształca energię mechanizmu udarowego w ruch obrotowy, przez co zapewnia niski poziom przenoszenia wibracji przez rękojeść.
Zimą warto również pamiętać o regularnej kontroli ciśnienia w oponach. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości niezastąpiony będzie kompresor 18V R18I-0, który umożliwi szybkie i łatwe pompowanie oraz spuszczanie powietrza z opon oraz innego sprzętu dmuchanego. Jest odpowiedni do zastosowań mobilnych, sprawdza się doskonale w podróży oraz w miejscach bez dostępu do gniazda sieciowego. Dodatkowo cyfrowy wskaźnik z opcją automatycznego przerywania pompowania przy osiągnięciu wymaganego ciśnienia oraz tryb szybkiego spuszczenia powietrza sprawiają, że narzędzie jest proste w użyciu i bardzo praktyczne.

Wszystko staje się jasne
Awaria zasilania, konieczność pracy w nocy czy zimowa szaruga to już nie problem. Lampa R18SPL LED Hi-Beam to idealne urządzenie, które możesz wozić na co dzień w samochodzie, bądź zabrać ze sobą w teren. Wyposażona w adapter 12 V zapewni dostęp do źródła energii w czasie awarii auta. W podobnych przypadkach sprawdzi się również lampka składana 18V R18ALF-0. To elastyczne w użyciu narzędzie, można z łatwością ustawić bądź zawiesić, dzięki czemu jednocześnie masz wolne ręce i idealnie oświetlone miejsce pracy. Jej czas działania to aż 360 minut.

Sprawny akumulator to podstawa
Twój samochód może zawsze wyglądać jak nowy dzięki narzędziom akumulatorowym systemu ONE+ firmy Ryobi, które naładujesz w czasie jazdy za pomocą ładowarki samochodowej RC18118C ONE +. Zadbaj o swoje auto już dziś!

Dowiedz się więcej na: https://pl.ryobitools.eu/automotive/

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: